wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Honda uderzyła w przepust i drzewa – cztery osoby w szpitalu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy w Łysej Górze. Kierowca hondy wypadł z drogi, uderzył w przepust, drzewa i dachował. Do szpitala trafiły cztery osoby jadące hondą. Dwie pasażerki są poważnie ranne.

Do tego dramatycznego wypadku doszło wczoraj około godz. 1 w nocy w miejscowości Łysa Góra w powiecie jasielskim. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, jadąc hondą civic w kierunku Nowego Żmigrodu, na prostym odcinku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód wzbił się w powietrze i uderzył w kilka przydrożnych drzew. 

Wypadek w Łysej Gorze - Moje Jasło
Fot. KPP Jasło

Podróżujące hondą osoby – dwie kobiety i dwóch mężczyzn, odnieśli obrażenia. Po udzieleniu im niezbędnej pomocy przez zespoły ratownictwa medycznego, zostali przetransportowani do szpitali w Krośnie i Jaśle. Stan dwóch pasażerek samochodu jest bardzo poważny. 

Od 19-letniego kierowcy hondy pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Pasażer pojazdu był nietrzeźwy, miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną. 

Wypadek w Łysej Gorze - Moje Jasło
Fot. KPP Jasło

Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Dostosujmy prędkość do warunków ruchu, bądźmy świadomi czyhających na drodze nagłych niebezpieczeństw takich jak np. wbiegnięcie zwierzęcia przed samochód, awaria pojazdu, przeszkoda na drodze, śliska nawierzchnia itp. Zwolnijmy i dajmy sobie więcej czasu na reakcję. Bądź odpowiedzialny – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu.  

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
11 marca, 2019 08:47

Kolejny pijany za kierownicą. Mentalność niektórych jest porażająca. Jeśli chce się zabić nie musi pociągać innych za sobą.

Tom
11 marca, 2019 08:51
Odpowiedź na  Ela

Ale dlaczego nikt z pasażerów nie zareagował na to, że kierowca jest po alkoholu? Nie mieli instynktu samozachowawczego? Jak baranki na rzeź. Wina rozklada się na wszyskich.

- Reklama -

Ostatnie artykuły