wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Strona głównaAktualnościHFO Spartan Night: Rafał Smalarz SMALARZ drugi zawodowy pojedynek stoczy przed własną...

HFO Spartan Night: Rafał Smalarz SMALARZ drugi zawodowy pojedynek stoczy przed własną publicznością

Po debiucie jak z bajki, Rafał Smalarz powróci na zawodowy ring. Podopieczny Sebastiana Kuśtka spotka się w rewanżowym starciu z Kamilem Serafinowiczem z Uniq Fight Club Warszawa. Starcie jest zaplanowane na trzy rundy po trzy minuty w formule K-1 w wadze do 81 kg podczas HFO: Spartan Night, która odbędzie się 20 września w hali MOSiR w Jaśle. Ich pierwsza walka zakończyła się remisem po prawdziwej wojnie, a obydwaj chcą ostatecznie rozstrzygnąć, który z nich jest lepszym fighterem.

Reprezentujący miejscowy klub Spartan, Smalarz to etatowy uczestnik Euroligi HFO, na której występują zawodnicy z Polski oraz Europy. Podopieczny trenera Kuśtka prowadzi w rankingu organizacji z dorobkiem 15-stu punktów. Rafał zadebiutował na zawodowym ringu podczas HFO: Nowe Rozdanie, pierwszej gali organizacji transmitowanej na antenie Telewizji Polskiej. Fighter z Podkarpacia rozprawił się wtedy z Damianem Bałucem z NKSW Hoły Team Nowy Targ, stopując walecznego górala w trzeciej rundzie. Podopieczny Sebastiana Kuśtka nie spoczął jednak na laurach i dwa dni po gali pojawił się na sali treningowej. Ostatnio brał udział w HFO Summer Camp, gdzie szlifował formę do nadchodzącej walki wśród czołowych zawodników kickboxingu w Polsce, z Łukaszem Pławeckim na czele. Pierwsze półrocze Rafał zakończył zwycięstwem na 15. Eurolidze HFO potwierdzając wysoką formę.

Przeciwnikiem Smalarza będzie reprezentujący warszawski Uniq Fight Club , Kamil Serafinowicz trenujący tam pod okiem Dawida Mańkowskiego. Kamil w ostatnim czasie stoczył inną ważną walkę, albowiem udało mu się obronić pracę naukową na warszawskim AWFie. Oprócz kickboxingu jedną z pasji Kamila jest piłka nożna. Serafinowicz grał w niższych ligach w okręgu mazowieckim, ale jest również sędzią piłkarskim. Pochodzący z podwarszawskiego Sulejówka zawodnik zaczynał treningi w miejscowym klubie TAE, w którym zdobywał pierwsze medale. Później przeniósł się do Uniqu, gdzie postawił na najtwardszą formułę, czyli K-1, w której odnosił już pierwsze sukcesy. Podobnie jak Smalarz, Serafinowicz również rywalizuje w ligach kickboxingu ze szczególnym uwzględnieniem Warszawskiej Grandy na Pięści i Giry. Nadszedł czas na wejście na jeszcze wyższy poziom i sprawdzenie się na ringu zawodowym. Tym samym w Jaśle spotka się z Rafałem Smalarzem i postara się udowodnić, że jest na wyższym poziomie wtajemniczenia w kickboxingu.

Pojedynek Smalarz vs Serafinowicz będzie częścią karty głównej gali HFO: Spartan Fight w Jaśle, która jest zaplanowana na 20 września w hali MOSiR. Bilety do nabycia na bilety-hfo.pl. Transmisję z gali przeprowadzi telewizja TVP Sport.

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
16 sierpnia, 2019 19:16

Powodzenia Rafał jesteśmy z Tobą

Najnowsze artykuły