wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Global Soccer Academy Jasło – licytacja na rzecz jasielskich lekarzy i ratowników medycznych

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Mamy ogromną przyjemność poinformować o kolejnej wspaniałej inicjatywie, której organizatorem jest Global Soccer Academy Jasło.

Global Soccer Academy wystawia na licytację oryginalną koszulkę Legii Warszawa z autografem byłego piłkarza Legii i Reprezentacji Polski Ariela Borysiuka. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na zakup posiłków dla ratowników medycznych i lekarzy walczących z pandemią koronawirusa z Oddziału Zakaźnego Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Licytacja potrwa do 4 kwietnia. Cena wywoławcza koszulki to 100 zł.

🔥🔥PILNE!!!!🔥🔥PILNE🔥🔥PILNE🔥🔥GLOBAL SOCCER ACADEMY PRZEKAZUJE NA LICYTACJE ORYGINALNA KOSZULKE LEGII WARSZAWA Z…

Opublikowany przez Global Soccer Academy Jasło Sobota, 28 marca 2020

Podobne akcje utwierdzają nas w przekonaniu, że nawet w obliczu globalnych problemów zawsze możemy liczyć na siebie nawzajem. Zachęcamy do licytacji i udostępniania tej informacji!

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Olx
29 marca, 2020 21:31

Lekarzy stać na obiady, ratownicy powinni dostać od Szpitala posiłki od własnej kuchni!! A co z innymi pracownikami Szpitala od sprzątaczki po administrację która też walczy każdego dnia za minimalną krajową!!!!!!

- Reklama -

Ostatnie artykuły