wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Gala zawodowego K-1 już 20 września w Jaśle!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Po udanym debiucie na antenie TVP Sport HFO odkrywa kolejne plany na 2019 rok. Gala zawodowego K-1 pod nazwą HFO: Spartan Night odbędzie się 20 września w podkarpackim Jaśle. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport dostępnym w cyfrowej telewizji naziemnej. W walce wieczoru ponownie wystąpi uważany za #1 polskiego zawodowego kickboxing Łukasz Pławecki.

W swojej ostatniej walce Pławecki zdobył prestiżowy tytuł Mistrza Świata ISKA pokonując Brazylijczyka Rodrigo Mineiro po emocjonującej pięciorundowej walce. –Kiedyś skupiałem się na walkach poza Polską i to mnie bardziej cieszyło, ale teraz jest inaczej. Chcę walczyć w Polsce, promować HFO i cieszę się że organizacja tak szybko się rozwija. Cieszę się, że możemy występować przed tak szeroką publicznością, do jakiej docieramy dzięki TVP Sport – powiedział Pławecki po swojej ostatniej walce. Szansę zdobycia kolejnego prestiżowego tytułu nowosądeczanin będzie miał już 20 września w Jaśle.

Łukasz Pławecki jest na tą chwilę największą gwiazdą naszej organizacji i tu nie mamy żadnych wątpliwości. Stąd też ponownie wystąpi on w walce wieczoru. Prestiżu i „wagi” temu pojedynkowi doda stawka, którą będzie tytuł mistrza świata prestiżowej organizacji. Jakiej, jeszcze nie chcę zdradzać. Reszta karty będzie zbudowana w oparciu o naszą strategię i pomysł na HFO. Nie ma tu przypadku. Zawsze mówiliśmy, że chcemy budować gwiazdy i takie też wystąpią na gali w Jaśle. Mateusz BiałasNorbert Job czy Rafał Smalarz – wszyscy pokazali się z dobrej strony na gali w Nowym Sączu. Do tego oczywiście wybierzemy najlepszych zawodników lokalnych, miedzy innymi ze Spartana Jasło. W pewnym sensie wisienką na torcie tej układanki będą występy Mateusza Kubiszyna, pochodzącego z Podkarpacia zawodnika, który zawsze daje fenomenalne walki oraz mało znanego w Polsce Kamila Kołtana, który w Wielkiej Brytanii okupuje czołowe miejsca rankingów K-1 swojej kategorii wagowej. – tak w skrócie opisuje kartę walk Łukasz Czarnowski, matchmaker organizacji.

Gala HFO: Nowe Rozdanie osiągnęła bardzo dobre wyniki oglądalności w TVP Sport. Powtórkę gali, która została wyemitowana w niedzielę o godzinie 7:45, obejrzało niemal 150 tysięcy widzów. -150 tysięcy widzów,  bez szerokiej reklamy i w tak nietypowej porze dnia to wynik, który napawa nas optymizmem. Okazało się, że ludzie chcą oglądać nasze gale, chcą oglądać dobre zawodowe K-1 i to nas cieszy. Współpraca z TVP Sport to było dla nas ogromne wyzwanie ale podołaliśmy mu i obie strony są zadowolone. Nie widzimy innej możliwości niż przebijanie tego wyniki z każdą kolejną galą – mówi prezes HFO Jerzy Dąbrowa, pytany o współpracę z telewizją.

Gala HFO: Spartan Night odbędzie się 20 września w hali MOSiR w Jaśle. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport od godziny 20:00. Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się w czerwcu.

Po więcej szczegółów dotyczących gali zapraszamy na:

- Reklama -

Podobne artykuły

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik amator
29 maja, 2019 10:26

Super sprawa brawa dawno nie było nic tak medialnego w Jaśle to cieszy już się nie mogę doczekać

Tomek
29 maja, 2019 10:56

No to Jasełko będzie sławne 🙂 Taka Gala i to jeszcze transmitowana w TVP SPORT to duża sprawa!

Mateusz
29 maja, 2019 11:01

No nieźle, rozwijają się nasi zawodnicy. Coraz więcej się dzieje. Dobre promo

Jan
29 maja, 2019 11:42

Wszystko dzięki ciężkiej pracy trenera Spartan, znakomicie się klub rozwija i zawodnicy toczą coraz lepsze pojedynki. Ogromne medialne wydarzenie w Jaśle?

Spartanin
29 maja, 2019 12:01
Odpowiedź na  Jan

Niech żyje SPARTAN!!!!!

- Reklama -

Ostatnie artykuły