wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Ewa Majewska zastępcą wójta Gminy Jasło

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Ewa Majewska została zastępcą wójta Gminy Jasło. Podjęła pełnienie swoich obowiązków w dniu 15 marca 2024 r.

Ewa Majewska od 1999 r. była pracownikiem socjalnym GOPS Jasło, a od 2020 r. kierownikiem placówki. Na zajmowanym stanowisku wykazywała się dużym zaangażowaniem w rozwiązywaniu problemów lokalnych. W kontakcie socjalnym z mieszkańcami gminy cechuje się empatią i dużą skutecznością.

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
rolnik1
20 marca, 2024 15:35

Jak to możliwe, że z czym się nie przyjdzie do gminy i do wójta TO NIGDY NA NIC NIE MA PIENIĘDZY, albo musi przejść przez głosowanie ale zatrudnić na stanowisko do brania pieniędzy zawsze jest piniądz!
oświećcie mnie pracownicy gminnego pomiotu jak to jest z tym waszym ” oszczędzaniem ” naszych pieniędzy.

PolakzPolin
20 marca, 2024 15:57

Jak to jest możliwe i kto za to płaci?może radny płaci? może wójt płaci ale ze swojej kieszeni to w tedy ok! Gmina zrobiła dojazd autobusowy od Zimnej – wody do Jasła gdzie przejeżdża tylko obok (drogą krajową )Warzyc bez wjeżdżania do Warzyc i obok Brzyszczek bo nie wjeżdża do Brzyszczek i dlatego JEDZIE PRZEZ TO PUSTY AUTOBUS, ale i tak według mądrych inaczej z gminy się opłaca! No ja mówię że nie opłaca się SAME STRATY! Dlaczego tego autobusu Nr. 3 nie puścić jeszcze do Bierówki i na Szebnie? A nie bo my nie mamy radnego Dziedzica który jest… Czytaj więcej »

- Reklama -

Ostatnie artykuły