wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Eteryczne kobiece spotkanie w Pasja Hair & Beauty w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wczoraj w salonie Pasja Hair & Beauty w Jaśle odbyło się spotkanie z okazji dnia kobiet, na którym gość specjalny – Wiktoria Rogala opowiedziała jak zadbać o swoje zdrowie i urodę za pomocą olejków eterycznych doTERRA. 

Uczestniczki mogły dowiedzieć się, jakie są korzyści ze stosowania olejków doTERRA, jak dobierać je do różnych sytuacjach oraz jak je bezpiecznie używać. W czasie spotkania omawiane były m.in. metody aplikacji olejków np. bezpośrednie stosowanie na skórę, inhalacja czy dodawanie ich do kąpieli.

Eteryczne kobiece spotkanie w Pasja Hair & Beauty w Jaśle

Każda z uczestniczek miała szansę podzielić się swoimi doświadczeniami i poradami, co pozwoliło na wzbogacenie wiedzy całej grupy. 

Podczas spotkania można było również wypróbować i zakupić olejki doTERRA. 

Eteryczne kobiece spotkanie w Pasja Hair & Beauty w Jaśle

Wydarzenie było wspaniałą okazją, aby nauczyć się korzystania z naturalnych sposobów na poprawienie swojego zdrowia i samopoczucia. To także możliwość wymiany doświadczeń i uzyskania cennych porad. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu i dołączenia do rosnącej grupy kobiet, które odkryły już magię olejków doTERRA.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły