wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Efektowne zwycięstwo przez nokaut Rafała Smalarza!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

17-letni Rafał Smalarz pomimo swojego młodego wieku stoczył już kilkanaście walk amatorskich i dwie zawodowe. Podczas ostatniej Gali HFO Spartan Night w Jaśle młody zawodnik udowodnił, że Spartanie to prawdziwa Kuźnia charakterów, kuźnia talentów.

Walka z Kamilem Serafinowiczem trwała niecałą rundę. To wystarczyło, żeby nasz jaślanin pokazał na co go stać. Efektownym kopnięciem powalił przeciwnika, który dopiero dzięki pomocy sędziego zdołał się podnieść. Walka została zakończona przed czasem, ponieważ Kamil po wstaniu z ringu z trudnością zdołał utrzymać się na nogach.

Rafał Smalarz reprezentuje miejscowy klub Spartan Jasło. Jest etatowym uczestnikiem Euroligi HFO, na której występują zawodnicy z całej Polski i z Europy. Podopieczny trenera Sebastiana Kuśtka debiutował na zawodowym ringu podczas gali HFO: Nowe Rozdanie wygrywając z Damianem Bałucem z NKSW Hoły Team Nowy Targ.

Rafał Smalarz brał udział w HFO Summer Camp, przygotowując się do nadchodzącej walki z najlepszymi zawodnikami kickboxingu w Polsce, z Łukaszem Pławeckim na czele. Efekty treningów można było zobaczyć podczas ostatniej gali HFO: Spartan Night, która była transmitowana na żywo przez TVP Sport.

Zachęcamy do obejrzenia walki Rafała Smalarza, która zaczyna się od 35. minuty nagrania: http://sport.tvp.pl/44492688/kickboxing-gala-hfo-jaslo

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila
22 września, 2019 09:56

Gratulacje! Dzięki takim młodym ludziom o naszym mieście jest coraz głośniej.

- Reklama -

Ostatnie artykuły