wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dzień babci i dziadka w przedszkolu Nr 3 w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.

Rudolph Giuliani

- Reklama -

W Przedszkolu Miejskim Nr 3 w Jaśle Święto Babci i Dziadka już od wielu lat wpisane jest w kalendarz uroczystości. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Tak też było w tym roku. 25 stycznia do Jasielskiego Domu Kultury przybyło wielu gości. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Elżbieta Krzysiak, witając gości –Wiceburmistrz Miasta Jasła Elwirę Musiałowicz- Czech oraz babcie, dziadków, rodziców oraz całą zgromadzoną publiczność. Następnie pani dyrektor złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim babciom i dziadkom – życząc dużo zdrowia, radości na każdy dzień oraz wielu pięknych chwil spędzonych z wnukami.

To piękne święto tradycyjnie  rozpoczęto  od głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Tym razem  wiersze M. Terlikowskiej i I.Suchorzewskiej  wnukom czytali dziadkowie: p. Danuta Szafarz, p. Teresa Szpak, p. Danuta Kozicka, p. Zbigniew Abratowski, p. Jan Bara, p. Kazimierz Filip, p. Eugeniusz Stukus.

Dzień Babci i Dziadka - Przedszkole JasłoDzień Babci i Dziadka - Przedszkole JasłoNastępnie dzieci ze wszystkich grup wiekowych prezentowały na scenie swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie.  Najstarsze grupy przygotowały również Jasełka, które wprowadziły wszystkich gości w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role.

Dzień Babci i Dziadka - Przedszkole JasłoDzień Babci i Dziadka - Przedszkole JasłoDzień Babci i Dziadka - Przedszkole JasłoDzień Babci i Dziadka - Przedszkole JasłoWnuczęta swoimi występami wyraziły wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Dziadkowie gorąco oklaskiwali występy, a niejednemu z nich zakręciła się w oku łza. Dzieci odśpiewały gościom uroczyste „STO LAT” oraz wręczyły upominki w postaci laurek z kalendarzem.

Dzień Babci i Dziadka - Przedszkole JasłoTo wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Źródło: UMJ

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły