wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dziecięcy teatrzyk ,,Maskotka” podbił serca jasielskiej publiczności

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dziecięcy teatrzyk ,,Maskotka” przedstawił na scenie Jasielskiego Domu Kultury spektakl o Królowej Śniegu, na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. Młodzi aktorzy zachwycili publiczność zimową opowieścią.

Zimna i chłodna Kraina Lodu, błyskotliwa zarazem nieszczęśliwa z powodu samotności Królowa Śniegu, rozbite kawałki magicznego zwierciadła i fascynujące nieraz zapierające dech w piersi przygody młodziutkiej Gerdy, wędrującej samotnie po świecie w poszukiwaniu zagubionego Kaja, złożyły się w przepiękne i rzeczywiste obrazy walki dobra ze złem. Ta walka jest długa i trudna, lecz zdecydowane zwycięstwo leży po stronie dobra, które okazuje się być siłą wpisaną w historię tej magicznej, lodowej krainy.

Barwna, dynamiczna i rozśpiewana inscenizacja sprawiła, że była to niezapomniana podróż dla widza, którego młodzi aktorzy, wprowadzili w świat najważniejszych i najpiękniejszych wartości jakimi są: miłość, przyjaźń, zaufanie, szacunek i poświęcenie.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły