wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dofinansowanie dla 15 jednostek OSP z powiatu jasielskiego

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Niemal 150 tys. zł trafiło do jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej na zakup nowego sprzętu i wyposażenia. Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Jaśle podpisano umowy na dotacje z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie dla piętnastu ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu jasielskiego.

Dotację w ramach „Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych. Część II. Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek OSP” otrzymały jednostki OSP Brzyska, Czeluśnica, Glinik Polski, Pielgrzymka, Krempna, Łaski, Nawsie Kołaczyckie, Mytarz, Osiek Jasielski, Pusta Wola, Stary Żmigród, Szebnie, Święcany, Umieszcz i Zarzecze.

Umowy w imieniu WFOŚiGW w Rzeszowie podpisywał prezes Adam Skiba, a w imieniu OSP – prezesi, w obecności Posła do Parlamentu Europejskiego Bogdana Rzońcy, Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Wojciecha Zająca, Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia, Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle Piotra Śmietany i Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Jaśle Stanisława Święcha.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły