wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Czy statuetka the Voice Kids znów trafi do Jasła?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Już jutro, w sobotę 23 lutego 2019, 14-letni Adrian Bałucki z Jasła będzie walczył o zwycięstwo w finale programu the Voice Kids.

Przyzwyczailiśmy się już trochę do sukcesów muzycznych młodych Jaślan.

Równo rok temu, w sobotę 24 lutego 2018, pierwsza edycję the Voice Kids wygrała jaślanka Roksana Węgiel. Jej trenerką była Edyta Górniak. Od tamtej pory muzyczna kariera Roksany to niekończące się pasmo sukcesów. Zapewniła Polsce pierwsze historyczne zwycięstwo w Eurowizji Junior. Na gali Bestsellery Empiku 2018 odebrała złota płytę za singiel „Żyj”. Teraz, z nominacją do Fryderyków w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, oczekuje na galę rozdania nagród, które będzie transmitowana 9 marca o 20:00 w TVN.

Roksana Węgiel, jako zwyciężczyni pierwszej edycji the Voice Kids, wystąpi w sobotnim, finałowym odcinku drugiej edycji programu.

Adrian Bałucki jest na jak najlepszej drodze, aby powtórzyć sukces Roksany w the Voice Kids.

Co go czeka w finałowym odcinku programu?

Reguły programu wyglądają następująco:

  • Pierwsza rudna: 9 finalistów z drużyn Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona zaśpiewa po jednej piosence. To trenerzy podejmą decyzję o wyborze jednej osoby, która trafi do ścisłego finału.
  • Runda druga: Finałowa trójka uczestników wykona po jednym utworze oraz zaprezentuje swój własny singiel. O tym, kto zwycięży zadecydują telewidzowie poprzez głosowanie SMS.

Co czeka na zwycięzcę programu?

  • statuetka the Voice Kids
  • kontrakt z Universal Music Polska
  • 50 000 złotych

Adrian Bałucki swoim talentem i wrażliwością podbił serca nie tylko wielu telewidzów, ale również swojej trenerki Cleo. Zobaczyła ona w Adrianie samą siebie sprzed lat.

Wśród tych 3 osób jest osobą, w której widzę siebie. Jest to osoba, która jeszcze nie do końca wierzy w siebie, tak jak ja kiedyś. Tym lustrem i tym odbiciem jest Adrian.

Zachęcamy do oglądania the Voice Kids w sobotę 23 lutego 2019 r. Start o 20:05 w TVP 2.

Trzymamy kciuki za Adriana. Powodzenia!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły