wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Czy do szpitala w Jaśle trafiła osoba zakażona koronawirusem?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle trafiła osoba zakażona koronawirusem. Jest nią młody mężczyzna w wieku poniżej 30 lat. Jest on mieszkańcem powiatu krośnieńskiego.

Mężczyzna trafił do szpitala w Krośnie, skąd został przetransportowany na Oddział Obserwacyjno-Zakaźny Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Obecnie czeka na transport do Szpitala w Łańcucie.

Na mocy decyzji Ministra Zdrowia 19 szpitali w całej Polsce zostało przekształconych w szpitale jednoimienne zakaźne, których zadaniem jest wyłącznie przyjmowanie pacjentów z podejrzeniem koronowirusa lub już zakażonych. W województwie podkarpackim wyznaczone zostało Centrum Medyczne w Łańcucie Sp. z o.o.

Dziś po godzinie 16-tej Ministerstwo Zdrowia podało wiadomość o kolejnych zarażonych osobach, w tym jednym przypadku z Podkarpacia. Jest to 19 zarażona osoba z Podkarpacia. Być może chodzi właśnie o ten przypadek

- Reklama -

Podobne artykuły

10 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
nowy
20 marca, 2020 17:20

Wirus zatacza coraz bliższe kręgi niedługo będzie i w Jaśle. Jeśli w całym kraju będzie ponad 1000 zakażonych to statystycznie nie ma szans, żeby i u nas nie było.

Ona
20 marca, 2020 17:49

Czy to jest ten mężczyzna, który uciekł do Jasielskiego komisariatu ze szpitala kilka dni temu?

ald-ona
20 marca, 2020 18:08
Odpowiedź na  Ona

Wszyscy mówią że to ten sam,a le to może tylko ploty

Onaaaaa
20 marca, 2020 20:23
Odpowiedź na  Ona

Jeszcze dziś uciekł do apteki na lwowskiej .. ale to chyba nie ten sam pacjent ..

#virus
20 marca, 2020 18:54

Po co przewożą do Jasła? Mogli od razu z Krosna przetransportować go do Łańcuta. Takie manewry dodatkowo narażają personel szpitali, a wszędzie trąbią w telewizji żeby uważać na ratowników. Bo jak ratownicy będą podlegać kwarantannie to kto nam pomoże? Brak koordynacji działać wszędzie takie samo urzędnicze podejście.

Birkut
20 marca, 2020 20:22
Odpowiedź na  #virus

Z Krosna nie znają drogi do Łańcuta?

Gregor
21 marca, 2020 10:59
Odpowiedź na  #virus

Ej fachowcy! W Krośnie nie ma oddzialu zakaznego a w Jaśle jest, moze dlatego ludzie trafiają do was z chorobami zakaźnymi. Nie sądzicie?

kolka.
21 marca, 2020 14:52
Odpowiedź na  #virus

Nawet niechcę się wypowiadać na temat szpitala w Krośnie,jak zostałam potraktowana przez jednego z lekarzy na oddziale urologicznym,miałam skierowanie z kółka nerkową i zastój moczu w nerce a on powiedział żebym opuściła oddział i żebym jechała do Rzeszowa,bo przyniosłam w torbie coronovirusa,po czym szerokim łukiem zwiał do drzwi z innym lekarzem,zostałam potraktowana jak śmieć.Dziękuję zaś za pomoc SOR w Jaśle,lekarzowi Szudy z sodu i pielęgniarkom za serdeczną pomoc,nie powiedzieli że mnie nie przyjmą,tym bardziej że nie jestem chora na wirusa.

Ania
22 marca, 2020 08:43

Patologia w Polskiej służbie zdrowia. Ubezpieczenie się płaci a traktują jak śmiecia kutafony medyki.
A tego doktorka o nazwisku SZPAK z położnictwa w JAŚLE to powinni dać do obory za ten ryj niewyparzony.

Anonim
22 marca, 2020 08:45

Ginekolog SZPAK z Jasielskiego szpitala to wredny typ. Kawał ciula resztę dziada.

- Reklama -

Ostatnie artykuły