wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

COVID-19 w Klasztorze Franciszkanów w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jak możemy przeczytać na stronie franciszkaniejaslo.pl w związku z zachorowaniem na koronawirusa jednego z ojców i kwarantanny osób, które miały z nim styczność posługa duszpasterska w kościele została znacznie ograniczona.

Posługę pełnią kapłani, którzy nie mili styczności z Franciszkanami. W tym czasie nie będzie spowiedzi, pozostałe Msze św. wg zamówionych intencji będą odprawione przez ojców w kaplicy zakonnej.

Powiatowy Inspektor Sanitarny szuka osób, które przyjmowały komunię.

W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem COVID-19 w Klasztorze Franciszkanów w Jaśle Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny zwraca się do osób, które przyjmowały Komunię św. podczas Mszy odprawianych w:

  • poniedziałek 03. 08.2020 o godz. 14:00 (pogrzeb)
  • poniedziałek 03.08.2020 o godz. 18:00
  • wtorek 04.08.2020 o godz. 6:30 

o kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Jaśle pod numerami telefonów: alarmowy 500 544 035 oraz (13) 446 30 08 w godz. od 7:30 do 15:00

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
magda
9 sierpnia, 2020 17:55

Jeszcze nie tak dawno temu młody chłopak za jazdę na rowerze w czasie epidemii dostał grzywnę 10 tyś zł. Teraz uderzają w młode pary, które bez względu na straty muszą odwoływać wesela lub drastycznie zmniejszać liczbę gości (a jak się ma podpisaną umowę z lokalem to nie zawsze jest takie proste). Natomiast kościół był, jest i zawsze będzie na uprzywilejowanej pozycji. Będą kontrolować zwykłych ludzi, autobusy, kawiarnie, wesela, ale kościoła nikt nie skontroluje. Im wszystko wolno. A to kosztem starszych ludzi, bo to oni będą umierać po wzięciu komunii z nieskazitelnych rąk kapłana. To smutne, że wciąż są równi i… Czytaj więcej »

Monika
9 sierpnia, 2020 17:57
Odpowiedź na  magda

Jak można przeczytać na stronie parafii msze nadal będą się odbywać. Kasa musi się zgadzać.

- Reklama -

Ostatnie artykuły