wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Co kupić na Dzień Mężczyzny? Bestsellery 2022

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Idealny podarunek dla ukochanego. Co wybrać na Dzień Mężczyzny?

Zastanawiasz się, co na Dzień Mężczyzny wybrać w tym roku? Jaki będzie prezent doskonały – sympatyczny, trafiony, ale też indywidualny i… oryginalny? Znalezienie „ideału” nie jest takie proste, zarówno jeśli chodzi o prezent, jak i o samego mężczyznę. Ale jedno i drugie da się zrobić. Potrzeba tylko dobrego pomysłu.

W kwestii poszukiwań mężczyzny idealnego przyda się też nieco szczęścia – zajmijmy się więc tym, co od szczęścia uzależnione nie jest wcale. Prezentami. Jest bowiem całe mnóstwo ciekawych podarunków, które… najprawdopodobniej nie zachwycą nikogo. Dlaczego? Dlatego że nie wyróżniają się niczym szczególnym.

Nie widać po nich, że zostały przygotowane specjalnie z myślą o konkretnej osobie. Równie dobrze mógłby dostać je każdy.

Na szczęście istnieją też prezenty personalizowane.

Czym są prezenty personalizowane? Najkrócej mówiąc, to takie upominki, na których umieścić można dowolne, samodzielnie wybrane napisy, a w niektórych przypadkach – jeśli akurat projekt i miejsce na to pozwalają – również zdjęcia. To najlepszy sposób na to, aby stworzyć coś zupełnie innego, nowego. Aby mieć gwarancję, że podarunek będzie pod każdym względem wyjątkowy.

Co więc wybrać?

Pomysł na prezent na Dzień Mężczyzny

Dzień Mężczyzny jest jednym z tych sympatycznych świąt, których nie otacza przesadna powaga. Można więc śmiało poprzestać na niewielkich, ale za to miłych i zabawnych gadżetach. Sprawdzi się np. grawerowane nosidło na piwo ZAPASY NA CIĘŻKIE CZASY. To drewniane nosidło pomieści sześć butelek – standardowego rozmiaru, ale dowolnej zawartości – i zapewni im bezpieczny transport do celu. Bez szkody dla środowiska powodowanej korzystaniem z plastikowych torebek jednorazowych. I bez ryzyka dla zawartości, bo torebki mają tendencję do rozrywania się w najmniej oczekiwanych momentach. A nosidło przetrwa choćby i najcięższe czasy!

Grawerowane nosidło na piwo ZAPASY NA CIĘŻKIE CZASY dla mężczyzny
Grawerowane nosidło na piwo ZAPASY NA CIĘŻKIE CZASY dla mężczyzny

Jeśli nie nosidło, to może kamienie do whisky SUPERFACET, czyli podarunek z gatunku tych bardziej eleganckich, ale i klasycznych? Podobnie jak nosidło, także kamienie można spersonalizować. W tym przypadku efektowny grawer trafi na drewniane pudełko, w którym kamienie można bezpiecznie i wygodnie przechowywać.

To tylko początek długiej listy możliwości. Są jeszcze przecież szklanki, pudełka na zegarki, czekoladki z wyśmienitym nadzieniem i wiele innych. A może by tak przy okazji Dnia Mężczyzny również spędzić razem czas – z dala od pracy, domowych obowiązków, za to we dwoje i w ulubiony sposób?

Oto kilka pomysłów na to, jak spędzić Dzień Mężczyzny:

  • wspólne gotowanie
  • nocny spacer
  • grill lub ognisko
  • wieczór z filmem lub serialem (on wybiera)
  • przejażdżka rowerowa
  • escape room
  • wieczór z grami planszowymi

Mówi się czasem, że nieważne jak i gdzie – liczy się tylko to, z kim. W tym przypadku zapewne będzie tak samo. Dlatego, planując Dzień Mężczyzny, nie musisz organizować niczego szczególnego, ekstremalnego. Postaw zamiast tego na coś miłego – najlepiej na coś takiego, co lubicie robić razem. Co wam obojgu sprawia przyjemność.

A skoro już o rzeczach sprawiających przyjemność mowa, zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl, gdzie czeka jeszcze wiele fantastycznych pomysłów na to, co na Dzień Mężczyzny podarować ukochanemu!

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły