wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Chcesz mieć wpływ na rozwój powiatu jasielskiego? Wypełnij ankietę!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W związku z opracowaniem Strategii Rozwoju Powiatu Jasielskiego na lata 2023-2030 Starostwo Powiatowe w Jaśle zachęca do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

– Strategia będzie wyznaczała przyszłe kierunki rozwoju Powiatu, a także priorytety w zakresie działalności władz samorządowych. W związku z tym bardzo ważne jest, aby Strategia odpowiadała rzeczywistym potrzebom i preferencjom mieszkańców. Dlatego też chcielibyśmy poprosić Państwa o wypełnienie poniższego kwestionariusza dotyczącego doświadczeń i oczekiwań mieszkańców poszczególnych Gmin Powiatu Jasielskiego – czytamy na stronie powiatu jasielskiego.

– Państwa opinia jest niezwykle ważna, bo tylko wspólnie możemy tworzyć warunki do rozwoju dla mieszkańców i przedsiębiorców.

Gwarantujemy Państwu pełną anonimowość, wyniki badania będą opracowywane i prezentowane jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych – informuje samorząd.

Badanie potrwa do 30.11.2022 r. włącznie. Ankieta jest dostępna w wersji online pod adresem https://forms.office.com/r/20PQhiX8aB lub do pobrania w załącznikach .doc i .pdf. na stronie powiatu jasielskiego.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły