wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Camper Parking Folusz. W powiecie jasielskim powstał nowoczesny parking dla kamperów

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Camper Parking Folusz to nowoczesny obiekt, na którym umieszczono profesjonalne stanowisko serwisowe dla kamperów składające się z całorocznej kolumny serwisowej z możliwością poboru wody i energii elektrycznej wraz z płytą zlewną z kratką ściekową do zrzutu ścieków. Płatność za korzystanie z kolumny serwisowej może odbywać się bezgotówkowo lub przy pomocy czytnika kart kredytowych lub za gotówkę.

Inwestycja rozpoczęła się końcem 2018 roku i polegała na przebudowie istniejącego parterowego, niepodpiwniczonego budynku gospodarczego na sanitariaty i łazienki ogólnodostępne z podziałem na damski, męski i dla osób niepełnosprawnych oraz pomieszczeń: jednego służącego do przygotowania posiłków i drugiego gospodarczego.

W 2022 roku wykonano termomodernizację budynku wraz z instalacją fotowoltaiki o mocy 6,5 kw.

Obecnie zakończono już prace wykończeniowe. Dostęp do węzła sanitarnego będzie możliwy przy pomocy aparatu wrzutowego na monety i żetony.

Camper Parking Folusz posiada drogę dojazdową do budynku wraz z chodnikami. Parking składa się z miejsc postojowych dla samochodów oraz trzech stanowisk dla kamperów.

Całość inwestycji wyniosła prawie 400 000 zł.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mijo
8 września, 2023 22:33

Jakiś adres, mapa, koordynaty cokolwiek?

kiki
9 września, 2023 11:12
Odpowiedź na  Mijo

trzeba wpisać Folusz w nawigacji i pytać miejscowych

Andrzej Lechowski
10 września, 2023 16:15

A kto jest inwestorem?

- Reklama -

Ostatnie artykuły