wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Bieg Narciarski „Śnieżna Ożenna” za nami

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Ożenna stała się na chwilę stolicą sportów zimowych powiatu jasielskiego. II Bieg Narciarski „Śnieżna Ożenna” o Puchar Starosty Jasielskiego odbył się 23 stycznia 2022 r. Wystartowało w nim kilkudziesięciu narciarzy, głównie z powiatu jasielskiego i krośnieńskiego.

Zawodnicy rywalizowali w narciarstwie biegowym na dwóch trasach 6 i 10 km, zlokalizowanych w pobliżu Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Na szczęście pogoda nam sprzyjała, śniegu było pod dostatkiem, dzięki czemu udało się przygotować tory do jazdy na nartach. Każdy uczestnik na mecie otrzymał pamiątkowy medal, a po zawodach mogliśmy wspólnie spotkać się przy ciepłym posiłku w Ośrodku.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych można sprawdzić na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle.

Puchary Starosty Jasielskiego oraz nagrody rzeczowe wręczali zwycięzcom: pan Adam Pawluś, Starosta Jasielski, pani Grażyna Leńczuk, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle oraz pan Łukasz Szumiec, prezes Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy zdecydowali się wystartować w naszych zawodach. Serdeczne podziękowania składamy także Nadleśnictwu Gorlice, Jasielskiego Stowarzyszeniu Cyklistów, Klubowi Sportowemu Speed za pomoc w przygotowaniu trasy, a także Szpitalowi Specjalistycznemu w Jaśle i  Grupie Krynickiej GOPR za zabezpieczenie medyczne.

W wydarzeniu wziął udział także Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogdan Rzońca.

Bieg Narciarski „Śnieżna Ożenna” - Poseł do PE Bogdan Rzońca

Przebiegłem właśnie 10 km w biegu narciarskim o puchar Starosty Jasielskiego ,,Śnieżna Ożenna”. Pozdrawiam uczestników. Dziękuje organizatorom

Napisał na swoim Facebooku Bogdan Rzońca

II Bieg Narciarski „Śnieżna Ożenna” odbył się pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego.

Organizatorem zawodów był Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, a partnerami byli: Stowarzyszenie Przyjaciół MDK w Jaśle FAMILIARIS, Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Ożennej.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły