wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Bezpłatne warsztaty taneczne dla mieszkańców Jasła

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Mieszkańcy jasła mogą skorzystać z bezpłatnych warsztatów tanecznych Zatańcz z Nami, które odbędą się już od 27 lipca br. i potrwają do czasu finałowego pokazu plenerowego, zaplanowanego na ostatni weekend sierpnia.

Osoby chętne zapraszamy już od dzisiaj (21 lipca) do zarejestrowania się poprzez stronę internetową www.tomaszberkowicz.pl, gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia realizowane będą w Studio Tańca AT Dance, ul. Krasińskiego 79A i dedykowane są do mieszkańców Jasła, w różnym wieku (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy).

W ramach warsztatów odbędzie się 35 godzin tanecznych zajęć, prowadzonych przez doświadczonych choreografów i trenerów mistrzów świata. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek według ustalonego harmonogramu.

Uczestnicy poznają różne style taneczne, takie jak: hip-hop, solo latino, show dance, które dopasowane będą do poszczególnych grup wiekowych.

Podczas zajęć stworzona zostanie choreografia, gdzie wszyscy uczestnicy warsztatów zaprezentują ją podczas pokazu plenerowego w naszym mieście, w ostatni weekend sierpnia.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 793 499 282.

Zapraszamy do udziału w warsztatach, gwarantowana świetna zabawa i ogrom pozytywnych endorfin!

Warsztaty taneczne realizowane są przez Miasto Jasło ze środków projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”, w ramach przedsięwzięcia „Miasto to JA” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły