wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Awaryjny remont drogi powiatowej Nr 1905R. Utrudnienia potrwają do 10 czerwca

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia awaryjnego remontu drogi powiatowej Nr 1905R Kąty-Desznica-Świątkowa Wielka-Świątkowa Mała na odcinku w miejscu wystąpienia czynnego osuwiska w km 7+570-7+595 str. lewa (w miejscowości Świątkowa Wielka gmina Krempna), powodującego zagrożenie bezpieczeństwa ruchu, oraz remontu cząstkowego, z uwagi na charakter prowadzonych prac, w dniach 30 maja 2022 r. – 10 czerwca 2022 r. wyłączony z ruchu zostanie odcinek ww. drogi powiatowej od km 5+100 do km 8+890.

Na czas prowadzenia robót wyznaczono objazd drogą gminną przez wieś Kotań oraz drogą wojewódzką nr 992. Wyłączony odcinek oraz trasę objazdu przedstawiono na załączonym schemacie graficznym.

Po upływie wskazanego terminu lub w przypadku szybszego ukończenia prac remontowych, niezwłocznie zostanie przywrócona dotychczasowa organizacja ruchu.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły