wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Aresztowano podejrzanego o pedofilię mieszkańca Osieku Jasielskiego

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policja zatrzymała podejrzanego o pedofilię 31-letniego mieszkańca gminy Osiek Jasielski. Mężczyźnie zarzuca się doprowadzenie osoby małoletniej poniżej 15 roku życia do poddania się innej czynności seksualnej.

Do zdarzenia doszło w czwartek 18 sierpnia w rejonie kompleksu sportowego w gminie Osiek Jasielski. Ofiarą pedofila miała być 6-letnia dziewczynka. Według informacji otrzymanych od oficera prasowego jasielskiej policji kom. Piotr Wojtunika sprawę na policję zgłosiła rodzina pokrzywdzonej. Podejrzany został niezwłocznie zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie. Obecnie przebywa w areszcie gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.  

Zgodnie z obowiązującym prawem za przestępstwo popełnione z art. 197 § 2 Kodeksu karnego w związku z art. 197 § 3 Kodeksu karnego podejrzanemu może grozić nawet 12 lat więzienia.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi jasielska prokuratura.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły