wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Adam Miszczak laureatem 13. Festiwalu Polonijnego „Losy Polaków”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Adam Miszczak, właściciel Telewizji Obiektyw z pierwszą nagrodą w kategorii filmy i programy telewizyjne za cykl filmów „Historyczny Pejzaż Podkarpacia”. Filmy („Rzeczpospolita Iwonicka”, „Czas leśnych kurierów” oraz „Akcja Pensjonat”) opowiadają o nieznanych losach bohaterów z naszego regionu, którzy wpisują się w historię odzyskania niepodległości.

Adam Miszczak nagroda - Moje Jasło Podczas festiwalu nagrodę otrzymała również Iwona Piątek, dziennikarka Radia Rzeszów, która zajęła trzecie miejsce w kategorii audycji radiowych. Jury nagrodziło jej reportaż „Urodziłam się niedaleko Morszyna, czyli historia pewnego powrotu po latach”.

Festiwal „Losy Polakow” został wpisany do 5-letniego Programu „Niepodległa” i od wiceministra MKiDN – Jarosława Sellina – pełnomocnika Rządu RP d/s Obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości
otrzymał zgodę na wykorzystywanie logo Programu.

Honorowym Patronat Osobisty – prof. Stanisław Karczewski – marszałek Senatu RP.

Patronat Honorowy:Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,

Wsparcie finansowe Festiwalu: Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz Fundacja PZU.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły