wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

63-latek z Jasła aresztowany za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

63-letni mieszkaniec Jasła najpierw popełnił wykroczenie zgłaszając fałszywe zawiadomienie, a następnie naruszył nietykalność cielesną interweniujących policjantów. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został aresztowany, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

W miniony czwartek, kilka minut po północy, jasielski dyżurny otrzymał zgłoszenie, które dotyczyło awantury w jednym z mieszkań na terenie miasta. Dzwoniący mężczyzna mówił, że jego znajomy grozi mu nożem.

Pod wskazany adres natychmiast udali się policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego. Drzwi do budynku otworzył im zgłaszający, który nagle zaczął zachowywać się agresywnie i odepchnął jednego z policjantów. Mundurowi od razu obezwładnili mężczyznę. Udali się z nim do mieszkania, aby wyjaśnić powód interwencji.

Wewnątrz przebywał znajomy zgłaszającego. Okazało się, że wcześniej razem spożywali alkohol. Kiedy 63-latek chciał, żeby ten opuścił jego mieszkanie, mężczyzna odmówił. W związku z tym zadzwonił na numer alarmowy, wymyślając, że jego znajomy groził mu nożem. W trakcie interwencji, przyznał, że żadne groźby nie miały miejsca. Prosząc o interwencję, chciał tylko pozbyć się swojego gościa.

Policjanci zatrzymali 63-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Mężczyzna był pijany, w organizmie miał ponad 2,5 promila. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty i przyznał się do popełnionych czynów.

Za popełnione przestępstwo i wykroczenie będzie teraz odpowiadał przed sądem.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
jaślok
13 grudnia, 2023 14:50

Jak chciał się pozbyć niechcianego gościa to mógł zakręcić na chacie ogrzewanie

34gg
13 grudnia, 2023 19:57
Odpowiedź na  jaślok

Mógł użyć gaśnicy jak słynny pan z sejmu

Andrzej Lechowski
13 grudnia, 2023 16:58

42. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Oby wam młodym krew zawsze kojarzyła się z ratowaniem życia i zdrowia a nie z odbieraniem życia i zdrowia, tego Wam życzę.        Ps. Wszystkim pzprowcom, bolszewikom, milicjantom, ormowcom, romowcom, zomowcom, żołnierzom ludowego wojska polskiego i esbekom życzę żeby pomięć o waszych „bochaterskich” czynach nigdy nie zagasła. Błąd w słowie „bochaterskich” zamierzony. 

- Reklama -

Ostatnie artykuły