wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

44-latek zatrzymany za narkotyki, broń palną i amunicję

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policja kryminalna w Jaśle wspólnie z policjantami z Krosna zatrzymała 44-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie konopi indyjskich, broni i amunicji. Mieszkaniec powiatu krośnieńskiego usłyszał już zarzuty i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 5,5 kg suszu konopi indyjskich oraz 7 krzewów tej rośliny. Podczas przeszukania, w miejscu zamieszkania mężczyzny, policjanci znaleźli broń palną i amunicję. 44-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został zatrzymany.

Wspólne działania, które w ubiegłym tygodniu przeprowadzili kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, zaowocowały przejęciem znacznej ilości środków odurzających.

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, nielegalnej uprawy ziela konopi indyjskich, posiadania przyrządów służących do niedozwolonego wytwarzania, przetwarzania lub przerobu środków odurzających oraz zarzut nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

44-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd Rejonowy w Krośnie zadecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły