wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

39-latka nie dała się oszukać metodą „na policjanta”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Przestępcy wciąż nie ustają w dążeniach do przejęcia naszych pieniędzy. We wtorek miała miejsce kolejna próba oszustwa . Dzięki prawidłowemu zachowaniu, mieszkanka gminy Dębowiec, do której zadzwonił telefon, uchroniła się przed stratą swoich oszczędności.

We wtorek przed południem, mieszkanka gminy Dębowiec odebrała telefon. Mężczyzna po drugiej stronie przedstawił się jako policjant. Oszust poinformował, że otrzymał powiadomienie z banku, w którym ma konto, że ktoś chce wziąć kredyt na dane kobiety.

Prawidłowe zachowanie 39-latki zapobiegło oszustwu. Kobieta odpowiedziała rozmówcy, że nie będzie z nim rozmawiać na temat kredytów oraz udzielać jakichkolwiek informacji dotyczących jej konta bankowego i tożsamości.

Oszust słysząc jej słowa, zdał sobie sprawę, że jego plan się nie powiedzie. Bardzo się zdenerwował, a następnie używając wulgaryzmów naubliżał kobiecie i się rozłączył.

Dzięki odpowiedniemu zachowaniu, mieszkanka gminy Dębowiec uchroniła się przed wyłudzeniem jej danych oraz stratą swoich oszczędności.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły