wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

30-lecie Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W ubiegły piątek odbyły się uroczyste obchody z okazji 30-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle oraz Dnia Strażaka. Podczas okolicznościowych przemówień dziękowano strażakom za ich codzienne ogromne poświęcenie i zaangażowanie.

Uroczyste obchody rozpoczęły się msza świętą w kościele p.w. Św. Stanisława. Następnie pochód przemaszerował ul. Mickiewicza pod Komendę PSP w Jaśle, gdzie odbył się uroczysty apel.

Podczas uroczystości wręczono: medale, odznaki, akty mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz nagrody Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Bryg. mgr inż. Jan Szeląg otrzymał nominację na stanowisko zastępcy Komendanta Powiatowego, natomiast na stanowisko dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nominację odebrał z kolei mł. bryg. mgr inż. Edward Gronek.

Starosta Jasielski Adam Pawluś wręczył nagrodę rzeczową st. sekcyjnemu Łukaszowi Kłosowskiemu, który w sobotę 21 maja bieżącego roku, wracając z rodzinnej wycieczki, w czasie wolnym od służby, udzielił pomocy uczestnikowi wypadku w Kątach.

Podczas przemówień podziękowano za zaangażowanie w służbę wszystkim strażakom i pracownikom cywilnym komendy oraz strażakom ratownikom OSP powiatu jasielskiego. Jednocześnie podziękowania przekazano dla wszystkich instytucji oraz organizacji wspierających Państwową Straż Pożarną.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły