wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

3 tys. zł mandatu dla drogowego recydywisty

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Kierowca osobowego renault przekroczył o 50 km/h dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Zdarzyło mu się to nie po raz pierwszy. Tym razem dostał 3 tys. zł mandatu, 13 punktów karnych i stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

W miniony weekend, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Ich działanie skupiały się na drogach krajowych i wojewódzkich powiatu jasielskiego i krośnieńskiego.

3 tys. zł mandatu dla drogowego recydywisty
Fot. KPP Jasło

W sobotę, po godz. 15 w Jaszczwi, mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Renault, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 101 km/h. Okazało się, że przekroczenia prędkości dopuścił się w warunkach recydywy. W związku z tym mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. złotych i 13 punktów karnych oraz stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Podczas ubiegłego weekendu, policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy jeszcze 3 innym kierującym, którzy zdecydowali się przekroczyć dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły