wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

24 tys. skontrolowanych kierowców. 67 prowadziło pod wpływem alkoholu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Od piątku do niedzieli, podkarpaccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Sprawdzili stan trzeźwości ponad 24 tysięcy kierujących. 67 z nich piło wcześniej alkohol, a 1 był prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających. 32 osoby odpowiedzą za przestępstwo, a 36 za wykroczenia drogowe.

Policjanci ruchu drogowego, na terenie województwa podkarpackiego, prowadzili weekendowe działania „Trzeźwość”. Wykorzystując urządzenia do badania stanu trzeźwości kontrolowali kierujących, łącznie 24.088 osób.

Badania trzeźwości wykazały, że 67 osób, które kierowały pojazdami mechanicznymi i niemechanicznymi było pod wpływem alkoholu. Natomiast u 1 kierowcy narkotest potwierdził obecność środków odurzających, pobrano od niego krew do badań.

32 osoby odpowiedzą za przestępstwo, a pozostali za wykroczenie w ruchu drogowym.

Efektem policyjnych działań jest zatrzymanie uprawnień do kierowania 45 kierującym. 5 osób odpowie też za złamanie sądowego zakazu kierowania pojazdami.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły