wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

19-latek stracił prawo jazdy i zapłaci 2500 zł. Jechał 131 km/h w obszarze zabudowanym

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Drogówka z Jasła zatrzymała 10 kierowców, którzy znacznie przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Kierowcy zostali ukarani wysokimi mandatami i stracili prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Jej niedostosowanie do warunków ruchu często kończy się tragicznie. W zdarzeniach tych niejednokrotnie giną nie tylko kierowcy, ale także pasażerowie czy piesi. Dlatego policjanci z Wydziały Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle kładą szczególny nacisk na ujawnianie kierujących, którzy drastycznie łamią określone limity prędkości.

Podobnie jak w ubiegły weekend tak i w ten, mundurowi z jasielskiej drogówki zatrzymali 10 praw jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Spośród 10 kierujących, najwyższy mandat w kwocie 2500 zł i 15 punktów karnych otrzymał 19-latek, który w Kątach poruszał się fordem z prędkością 131 km/h.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca
17 lipca, 2023 19:13

19 letni gów…rz który nie ma żadnego doswiadczenia juz sie czuje mistrzem kierownicy a potem bedzie płacz jak kogos zabije.

- Reklama -

Ostatnie artykuły