24.2 C
Jasło
26 lipca 2021, poniedziałek
Ogłoszenia Jasło

18-letni wandal złapany. Będzie odpowiadał przed sadem

Wyróżnione

Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Jasielscy policjanci ustalili 18-letniego sprawcę umyślnego uszkodzenia elewacji ściany budynku Zespołu Szkół Miejskich w Jaśle przy ulicy Szkolnej. Mężczyzna w ubiegłą środę namalował sprayem na elewacji budynku kilka napisów.

W miniony czwartek policjanci przyjęli zawiadomienie dotyczące uszkodzenia betonowego kosza na śmieci oraz elewacji budynku szkoły przy ul. Szkolnej w Jaśle. Z uzyskanych informacji wynikało, że do zniszczenia mienia doszło 26 maja wieczorem. Interweniujący w tej sprawie policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Zebrali także niezbędne informacje, które okazały się pomocne w ustaleniu podejrzanego. 

Wczoraj funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali wytypowanego podejrzanego 18-latka. W jego miejscu zamieszkania zabezpieczyli także farbę w sprayu. Młodzieniec przyznał się do zarzutu uszkodzenia mienia i złożył wyjaśnienia. 

Teraz za swój czyn będzie się tłumaczył przed sądem.

ŹródłoKPP Jasło

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnie artykuły

X