wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

18 latek z Jasła stracił prawo jazdy. Dostał 13 punktów karnych i 1500 zł mandatu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Podczas ubiegłego weekendu policjanci z Dębicy zatrzymali prawo jazdy młodemu kierowcy z Jasła, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 104 km/h. Świeżo upieczony, 18-letni kierowca nie nacieszył się długo prawem jazdy.

Podczas weekendu na terenie powiatu dębickiego, dwóch kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był, 45-letni mieszkaniec Wisłoka Wielkiego, który kierując fordem, jadąc w piątek przez Brzeźnice, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 59 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi.

W niedzielę, w Brzostku, policjanci zatrzymali prawo jazdy 18-letniemu mieszkańcowi Jasła. Mężczyzna jechał audi z prędkością 104 km/h. W tym przypadku kierowca otrzymał taką samą karę, mandat karny wyskości 1500 złotych oraz 13 punktów karnych. Kierowcy stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące.

ŹródłoKPP Dębica
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły