wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

18-latek kierował autem pod wpływem narkotyków

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policja zatrzymała w Jaśle na ul. Mickiewicza 18-latka, który kierował samochodem pod wpływem środków odurzających. Ponadto w trakcie interwencji, funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie niedozwolone substancje.

W minioną niedzielę po godz. 20, w Jaśle na ul. Mickiewicza, funkcjonariusze jasielskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym audi, którego styl jazdy zaniepokoił policjantów. Przypuszczali, że kierujący może być pod wpływem alkoholu.

Badanie alkomatem nie wskazało obecności alkoholu w organizmie kierowcy, natomiast mężczyzna podczas rozmowy z policjantami zachowywał się bardzo nerwowo. Z wnętrza audi wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany. 18-latek przyznał się, że palił ją tego dnia. W trakcie przeszukania mężczyzny oraz jego samochodu, funkcjonariusze ujawnili niedozwolone substancje – 4,7 g marihuany oraz 2,7 g amfetaminy. Mężczyźnie została pobrana krew do badań, ponieważ narkotester wskazał w jego organizmie obecność substancji zabronionych.

Policjanci zatrzymali 18-latkowi prawo jazdy, a jego samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Natomiast młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Postawiono mu już zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. W sprawie prowadzenia pojazdu pod wpływem środka odurzającego, policjanci wciąż gromadzą materiał dowodowy. Po zakończeniu prowadzonego w tej sprawie postępowania, śledczy skierują sprawę do sądu, który zadecyduje o dalszym losie mężczyzny.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły