wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

17 kierowców straciło prawa jazdy za zbyt szybką jazdę

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej grupy „SPEED” tylko w ciągu dwóch dni zatrzymali 17 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Wszyscy stracili możliwość kierowania pojazdami na 3 miesiące.

Podczas ubiegłego weekendu, funkcjonariusze z jasielskiej grupy „SPEED” kontrolowali prędkość kierujących na drogach powiatu jasielskiego i krośnieńskiego. Skutecznie stopowali zapędy tych, którzy mieli zbyt „ciężką nogę”.

Tylko w ciągu dwóch dni, na drogach w Szebniach, Nowym Żmigrodzie, Głojscach, Iwli i Jaszczwi, ujawnili 17 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. 

Fot. KPP Jasło

Niechlubnym rekordzistą pod względem kwoty mandatu został kierujący dostawczym renault, który przekroczył prędkość w warunkach recydywy. Za jazdę z prędkością 112 km/h, policjanci nałożyli na niego mandat w kwocie 4000 zł, a na jego konto trafiło 14 punktów karnych.

17 kierowców straciło prawa jazdy za zbyt szybką jazdę
Fot. KPP Jasło

Wysokie mandaty i punkty karne, to nie jedyne konsekwencje, z którymi musieli zmierzyć się kierowcy. Dodatkowo, policjanci każdemu z nich zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Policja apeluje, aby zawsze stosować się do ograniczeń prędkości. Niedostosowanie jej do warunków ruchu, to najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami i każdy z nas chce bezpiecznie dojechać do celu.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły