Zakończono głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Jasła

Drenaż boiska sportowego w Jaśle, przy ulicy Śniadeckich z największą liczbą głosów

0
Jasielski Budżet Obywatelski – rozpoczynamy głosowanie

Mieszkańcy Jasła zgłosili do Budżetu Obywatelskiego 24 projekty, na które można było glosować od 15 listopada do północy 15 grudnia. Projekty z największą liczba głosów, o ile zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tyś. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

W trakcie głosowania doszło do poważnych kontrowersji. W krótkim okresie czasu dotychczasowi liderzy zostali wyprzedzeni przez mniej popularne projekty. Po przeprowadzonej analizie zauważono nieprawidłowości w sposobie rejestracji, a co za tym idzie w oddawaniu ważnych głosów. W związku z tym budzące wątpliwość głosy zostały tymczasowo zawieszone do czasu ich weryfikacji. Ostateczne wyniki będę znane po podliczeniu wszystkich głosów – oddanych metodą elektroniczną i tradycyjną.

Jeszcze raz apelujemy o zdrową rywalizację – niech wygrają te projekty, za którymi rzeczywiście opowiadają się mieszkańcy Jasła (Urząd Miasta w Jaśle)

W pierwszej trójce, według danych dostępnych na stronie Miejskiego Systemu Konsultacji Społecznych, obecnie znajdują się następuje projekty: 

Projekt 9 DRENAŻ BOISKA SPORTOWEGO W JAŚLE, PRZY ULICY ŚNIADECKICH (352 oddanych głosów, wartość projektu – 209 250,00 pln)

Projekt 21 JASŁO – MIASTO DRZEW I UPORZĄDKOWANEJ ZIELENI (330 oddanych głosów, wartość projektu: 100 000,00 pln)

Projekt 27 ORGANIZACJA PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH I FESTIWALU „ROCK IN JASŁO” (296 oddanych głosów, wartość projektu: 90 000,00 pln)

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments