Wygrana w X kolejce ligi okręgowej: JKS Czarni 1910 Jasło 4-1 Iwonka Iwonicz

0
JKS Czarni Jasło vs Iwonka Iwonicz

Wygraną 4:1 zakończyło się wczorajsze spotkanie X kolejki przeciwko Iwonce Iwonicz.

Pierwsza połowa to gra głównie w środku pola z nielicznymi okazjami strzeleckimi. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Czarni otworzyli wynik spotkania a bramkę głową zdobył Kulig. 11 minut po wznowieniu gry sędzia podyktował rzut karny dla Iwonki Iwonicz a zawodnik gości Wais nie pomylił się i wyrównał wynik spotkania – 1:1. W 73 minucie Czarni wyszli na prowadzenie za sprawą Wójtowicza, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości – 2:1. W 85 minucie Setlak podwyższa wynik spotkania – 3:1. W doliczonym czasie gry Setlak ponownie wpisuje się na listę strzelców i tym samym ustala wynik meczu- 4:1.

JKS Czarni 1910 Jasło- Iwonka Iwonicz 4:1 (1:0)