wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Program Liderka z Jasła – spotkanie inaugurujące

Program Liderka z Jasła – spotkanie inaugurujące

Już 8 marca w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, ul. Kazimierza Wielkiego 5, odbędzie się spotkanie inaugurujące Program Liderka z Jasła, które dedykowane jest kobietom przedsiębiorczym prowadzącym działalność gospodarczą, kobietom zamierzającym założyć działalność gospodarczą, kobietom liderkom w pracy oraz paniom chcącym powrócić na rynek pracy.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Podczas pilotażowego spotkania można będzie dowiedzieć się jak zadbać o swój wizerunek w biznesie, jakie są trendy w codziennym oraz biznesowym ubiorze i makijażu. Porozmawiamy także o wspieraniu kobiet w pracy i w biznesie, budowaniu networkingu, a także o częstotliwości i tematach kolejnych spotkań.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Data

mar 08 2023
Zakończone!

Czas

14:00 - 18:00

Lokalizacja

Inkubator Przedsiębiorczości
Kazimierza Wielkiego 5, Jasło
Kategoria

Organizator

Urząd Miasta w Jaśle
Urząd Miasta w Jaśle
Strona WWW
https://um.jaslo.pl/pl/
X
Kod QR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj