Sprawdź, jak skutecznie pozbyć się cellulitu

0
Sprawdź, jak skutecznie pozbyć się cellulitu

Cellulit, czyli niedoskonałość strukturalna skóry pojawia się najczęściej u kobiet. Okazuje się, że z powodu tego defektu cierpi nawet 90% żeńskiej populacji na całym świecie. Cellulit to nic innego jak nierównomierne rozkładanie się tkanki tłuszczowej.

Na skórze pojawiają się wybrzuszenia, fałdki, nierówności, które szpecą ciało. Najczęściej występują w miejscach, w których dochodzi do nadmiernego odkładania tłuszczu, czyli na udach, brzuchu, pośladkach, brzuchu. Warto wiedzieć, że cellulit nie jest przypadłością jedynie kobiet, które zmagają się z nadwagą czy otyłością. Tzw. pomarańczowa skórka występuje również u pań o idealnej, szczupłej sylwetce.

Na szczęście dzisiaj jest skuteczna metoda na to, by pozbyć się tego typu defektu na skórze. To zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które wykorzystują falę akustyczną. To zabiegi z zastosowaniem urządzenia Storz Medical, które pozwala nie tylko pozbyć się cellulitu, ale także wymodelować i wyszczuplić całą sylwetkę. Takie zabiegi w sposób profesjonalny wykonać można między innymi w Klinice SPIRE CLINIC laser&beauty. Dowiedz się na jego temat więcej i ciesz się idealnie gładką i napiętą skórą całego ciała.

Jak działa fala akustyczna?

Masaż redukujący cellulit przeprowadza się przy wykorzystaniu urządzenia Storz Medical ze specjalną głowicą nowej technologii. To właśnie ona wydziela falę akustyczną, której siła pobudza tkankę skórną oraz tłuszczową do mechanizmów redukcyjnych. Znacznie przyśpieszony zostaje metabolizm i proces przemiany materii. Tkanka skórna zostaje pobudzona do naturalnej odbudowy. Dzięki temu nadmiar tłuszczu znika, a skóra staje się napięta.

Spektakularne efekty, które osiągniesz po serii zabiegów falą akustyczną

Specjaliści z Kliniki SPIRE CLINIC laser&beauty potwierdzają, że seria zabiegów z zastosowaniem urządzenia Storz Medical pozwala osiągnąć naprawdę spektakularne efekty. Przede wszystkim następuje redukcja cellulitu i to nawet tego, który występuje już w zaawansowanym stadium. Do tego nadmierna tkanka tłuszczowa zostaje rozbita na małe kawałki, a następnie wydalana z organizmu. Dzięki temu możliwe jest wyszczuplenie i modelowanie poszczególnych partii ciała. Poprawie ulega również kondycja skóry, ta staje się idealnie gładka, napięta i jędrna.

Zabiegi falą akustyczną Storz Medical w pigułce

Za każdy zabieg zapłacisz około 200 złotych, wiele zależy od partii ciała, na jakiej ma być wykonywany oraz stadium zaawansowania cellulitu. Aby osiągnąć optymalny rezultat, warto wykonać całą serię zabiegów. Specjaliści potwierdzają, że wystarczy mniej więcej 10 zabiegów w co 3-5 dniowych odstępach czasu, by pozbyć się pomarańczowej skórki. Co ciekawe, zabiegi falą akustyczną Storz Medical pozwalają działać też profilaktycznie – można je stosować w celu zapobiegania powstawania cellulitu.

Każdy zabieg trwa około 45 minut i jest całkowicie bezbolesny – nie wymaga żadnego znieczulenia. Najczęściej cellulit zwalcza się w obszarach ud, pośladków, brzucha, ramion czy łydek. 

Pamiętajmy, że z zabiegów nie mogą korzystać kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz osoby, które borykają się z zakrzepicą.

Artykuł został przygotowany w oparciu o materiały firmowe spireclinic.pl specjalizującej się w usługach typu: storz medical.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments