Przypominamy o Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”

1
Konkurs Fotograficzny „Jasło - Moje Miasto”
Fot. Bożena Janiszewska

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają do udziału w kolejnym Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”. Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i i regionu. Tegoroczna XXIV edycja nosi tytuł:  

„JASIELSKIE  ŚLADY WALK
O NIEPODLEGŁOŚĆ”

Organizatorom zależy na tym, aby uczestnicy ukazali różne miejsca związane z dążeniami jaślan do odzyskania niepodległości w sposób ciekawy i oryginalny. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych, autorskich wizji takich upamiętnionych „śladów walk o niepodległość”.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac, które można składać do 20 grudnia do MDK. Oprócz treści ważna będzie również  forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i  spojrzenie na temat. Szczegóły dotyczące XXIV Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” – znajdują się w jego regulaminie.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Alojzy
4 grudnia, 2018 20:41

Jeśli zdjęcia w konkursie będą takie jak to w tle, to oddaje walkowerem 😀