63 nagrody za osiągnięcia sportowe w 2017 roku przyznał Ryszard Pabian, burmistrz Jasła. Wszystkie wnioski o przyznanie nagród złożone przez kluby sportowe zostały pozytywnie zaopiniowane przez Miejską Radę Sportu. Nagrodzeni i wyróżnieni reprezentują: sporty walki (judo, karate, kickboxing), piłkę nożną, piłkę siatkową,  pływanie, biegi, kolarstwo, narciarstwo biegowe i rolkarstwo.

 Wyróżnieni:

  1. Siatkarka Aleksandra Antas – reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  2. Piłkarz Dominik Dunaj – reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.
  3. Piłkarz Jakub Goleń – reprezentant Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.
  4. Piłkarz Norbert Kopera – reprezentant  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.
  5. Piłkarz Konrad Lechowski – reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.
  6. Kickbokser Karol Marcisz – reprezentant  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  7. Siatkarka Julia Myśliwiec – reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  8. Piłkarz Oskar Polakiewicz – reprezentant  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.
  9. Piłkarz Karol Potera – reprezentant  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.
  10. Siatkarz Jakub Procanin – reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  11. Piłkarz Karol Szydło – reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.
  12. Siatkarz Kacper Waśko – reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu regionalnym:

  1. Siatkarka Joanna Bernacka – reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  2. Karateka Michał Buś – reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
  3. Judoczka Gabriela Jaracz – reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  4. Pływaczka Anna Jarecka – reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  5. Judoczka Anna Jurusik – reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  6. Judoczka Katarzyna Kolbusz – reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  7. Siatkarka Karolina Kopera – reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  8. Judoczka Magdalena Lewicka – reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  9. Judoka Alan Nowak – reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  10. Pływaczka Magdalena Oprządek – reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  11. Judoka Jakub Piątek – reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  12. Piłkarz Dominik Rosół – reprezentant Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.
  13. Pływak Dominik Szumiec – reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  14. Karateka Ewa Trybus – reprezentantka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
  15. Judoczka Julia Wojdyła – reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu ponadregionalnym i krajowym:

  1. Karateka Kamil Berkowicz – reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
  2. Siatkarz Hubert Błażejowski – reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  3. Karateka Grzegorz Bochnia – reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
  4. Judoczka Oliwia Brągiel – reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  5. Narciarz i rolkarz Alan Ciborowski – reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  6. Narciarz i rolkarz Itan Ciborowski – reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  7. Narciarka i rolkarka Roksana Ciborowska – reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  8. Piłkarz Jakub Dutka – reprezentant Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.
  9. Narciarz i rolkarz Radosław Dybka – reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  10. Narciarz i rolkarz Piotr Jarecki – reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  11. Judoczka Alicja Muszańska – reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego “Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  12. Karateka Dawid Nguyen Quang – reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
  13. Judoczka Natalia Nocula – reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  14. Judoczka Joanna Nocula – reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  15. Narciarz i rolkarz Michał Ostalecki – reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  16. Narciarz i rolkarz Michał Potempa – reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  17. Kolarz ręczny Mateusz Ślusarczyk – Reprezentant klubu VeloAktiv.
  18. Narciarz i rolkarz Jakub Turek – reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  19. Karateka Julia Wołtosz – reprezentantka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu europejskim i światowym:

  1. Siatkarz Pan Aleksander Czerwiński – reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  2. Karateka Pan Kamil Mastaj – reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.

Wyróżnieni działacze sportowi:

  1. Tadeusz Baniak – działacz sportowy Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  2. Roman Inglot – działacz sportowy Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.
  3. Janusz Jamuła – działacz sportowy Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.
  4. Beata Wanat – działacz sportowy Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.

Wyróżnieni trenerzy:

  1. Sławomir Dziadosz – trener piłki siatkowej Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  2. Artur Gałuszka – trener piłki nożnej Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.
  3. Dominik Kowalski – trener piłki nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.
  4. Krzysztof Kubacki – trener piłki nożnej Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.
  5. Sebastian Kuśtek – trener kickboxingu Uczniowskiego Klub Sportowy „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  6. Krzysztof Lech – trener karate Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
  7. Leszek Wierzgacz – trener piłki siatkowej Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

Nagrodzeni trenerzy:

  1. Damian Ciborowski – trener narciarstwa biegowego oraz pływania Klubu Sportowego SPEED Jasło.
  2. Michał Czarnecki – trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
  3. Przemysław Czarnecki – trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.
  4. Robert Podkulski – trener piłki nożnej Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Jasielskim Domu Kultury 24 maja br. Nagrody wręczyła Elwira Musiałowicz Czech – zastępca Burmistrza Miasta Jasła.

Źródło: Urząd Miasta w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wprowadzić imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.