wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Nadaj swoim ustom wymarzony, zmysłowy kształt

Bez wątpienia atrybutem kobiecego piękna są kształtne i pełne usta. W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości nadania ustom wymarzonego wyglądu, m.in. poprzez zastosowanie makijażu, jednak czasami to nie wystarcza do osiągnięcia wymarzonego wyglądu.

Przede wszystkim efekt takich działań jest krótkotrwały, ponieważ aby uzyskać zmysłowe i piękne usta codziennie trzeba na nowo wykonywać czasochłonny makijaż. Jak powiększyć usta aby efekt był długotrwały, naturalny a zarazem satysfakcjonujący?

Modelowanie ust

Ciekawym rozwiązaniem jest wypełniacz – kwas hialuronowy. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego charakteryzują się natychmiastowymi efektami oraz wysoką skutecznością. Na ten zabieg mogą decydować się nie tylko młode panie ale również osoby nieco starsze. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego sprawia, że usta nie tracą na naturalnym charakterze – jego prawidłowa aplikacja jest bezpieczna.

Powiększanie ust. Efekty po zabiegu

A co jeżeli nie spodoba nam się efekt? To proste, nie trzeba się martwić, ponieważ zabieg jest całkowicie odwracalny, wykorzystana substancja stopniowo ulega degradacji.

Powiększanie ust. Czy zabieg jest bolesny?

Piękne, naturalne modelowane usta kwasem hialuronowym to zabieg, który niweluje asymetrię, spadek objętości, nadmierną suchość, zbyt słaby koloryt i utratę linii wargowej.

Pasja Hair & Beauty
Pasja Hair & Beautyhttps://pasja.pro/
Nazwa salonu odzwierciedla zamiłowanie do dawania ludziom możliwości poznania ich wewnętrznego piękna, podkreślenia ich naturalnych walorów, sprawiania by odbicie w lustrze promieniało szczęściem i dawało satysfakcją z bycia sobą.
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

OBSERWUJ NAS!

Najnowsze

Trwa budowa nowego, krytego lodowiska – otwarcie jeszcze w tym roku

Ruszyły prace przy budowie nowego, zadaszonego lodowiska w naszym mieście. Nowy obiekt, który powstaje w miejscu starego lodowiska, ma być gotowy do połowy września....

70-ciu zawodników rywalizowało w Powiatowym Turnieju Szachowym o Puchar Starosty Jasielskiego

W niedzielę, 12 maja br., w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Jasielskiego. W turnieju udział wzięło...

Objawy uszkodzonej końcówki drążka kierowniczego

Końcówka drążka kierowniczego - jest niewielką i niedrogą częścią, ale jej funkcjonowanie ma kluczowe znaczenie dla prowadzenia pojazdu i ogólnego bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów....

Zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w lesie w Starym Żmigrodzie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety,...