Krzysztof Pec: „Sport to najlepsza promocja miasta”

0
Krzysztof Pec: „Sport to najlepsza promocja miasta”

Po raz kolejny OKS „Sobniów” Jasło w okresie wakacyjnym zorganizował turniej piłki nożnej. Tym razem w rozgrywkach o puchar Starosty Jasielskiego brały udział drużyny trampkarzy. Podczas rozgrywek: każdy z każdym, wyłoniono zwycięzcę turnieju, którym została drużyna LKS Skołyszyn, drugie miejsce zajęła ActivPro Rymanów, a trzecie OKS „Sobniów”. Najlepszym zawodnikiem wybrano Pawła Mastaja (OKS Sobniów), zaś królem strzelców został Bartłomiej Bolanowski (ActivPro Rymanów). Wybrano także najlepszego bramkarza- Przemysława Wierzgacza (LKS Skołyszyn).

Turniej był okazją do sprawdzenia umiejętności piłkarskich i zweryfikowania przygotowań do nadchodzącego sezonu. Przede wszystkim była to jednak doskonała okazja do poznania nowych kolegów z innych drużyn, a także do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Organizatorzy podziękowali wszystkim drużynom za sportową rywalizację, trenerom za zaangażowanie w pracę z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, Krzysztof Pec – kandydat na Burmistrza Miasta Jasła podkreślił, jak ważną rolę odgrywa sport w życiu miasta:

Sport jest najlepszą promocją miasta, promocją nie tylko stosunkowo tanią, ale przede wszystkim wpływającą na zdrowie i lepsze samopoczucie mieszkańców.

Zadeklarował, iż jednym z pierwszych działań, w przypadku wygrania wyborów, będzie budowa nowej infrastruktury sportowej, głównie pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej, tzw „balonu” pozwalającego na prowadzenie rozgrywek piłkarskich przez cały rok oraz ścieżek rowerowo-biegowych na wałach przeciwpowodziowych.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments