Jasło dumne z Aleksandry Tockiej!

2
Aleksandra Tocka półfinał The Voice of Poland - głosowanie

Czy trzeba mieć odwagę, żeby wystąpić przed milionami widzów w ogólnopolskim programie? Zdecydowanie tak, ale to wspaniały głos i umiejętności wokalne powinny dać Oli poczucie pewności siebie. Niestety, zdaniem trenerów własnie tego dzisiaj zabrakło i Aleksandra Tocka nie przeszła do finału The Voice od Poland. 

The Voce of Poland - półfinał Aleksandra Tocka
Fot. The Voice of Poland

W dzisiejszym półfinałowym odcinku Ola Tocka zaśpiewała utwór Rihanny „Russian Roulette” oraz własny singiel „Światłocień”. Niestety trenerzy uznali, że czegoś zabrakło w tych występach.

Masz wielki głos i za to cię ludzie kochają. To nie podlega żadnej wątpliwości. Jak śpiewałaś „Jestem kamieniem” czy „Wielką damę” to były takie monumentalne, wielkie utwory i ty byłaś w tym bardzo prawdziwa. (..) Może miałeś po prostu tremę trochę dzisiaj. (…) Do tych utworów Rihanny potrzeba trochę łobuza, trochę takiego luzu, takiego dystansu. (…) Mi dzisiaj zabrakło takiego przymrużenia oka, takiej lekkości i zabawy. Natomiast jestem fanką twojego głosu, jest piękny. – Patrycja Markowska

Musisz bardziej uwierzyć w siebie.  Jesteś tu nie przez przypadek. Ludzie są za tobą. (…) Były dwie Ole. Była pierwsza Ola w dziwnie stremowanym wydaniu. Druga Ola, już przy drugim utworze przypominała tę Olę. (…) Musisz wierzyć w siebie. To jest namiastka tego co cię czeka w przyszłości. – Piotr Cugowski

Ola wiesz, że twój głos jest piękny, pełen i potrafi mnie wzruszyć, a ja jak skała jestem. – Grzegorz Hyży

Grzegorz Hyży podzielił punkty, którymi dysponował jako trener, przyznając jedynie 40 Oli i 60 drugiej uczestniczce, Ani. Umotywował to tym, że Ania była pewniejsza siebie, bo walory muzyczne obu pań były na podobnym poziomie.

The Voce of Poland - półfinał Aleksandra Tocka The Voce of Poland - półfinał Aleksandra Tocka

Niestety Oli nie pomogły również głosy widzów. Ostateczny wynik Oli, podsumowanie głosów od trenera i głosów od telewidzów, to 87. Natomiast wynik Ani to 113.

The Voce of Poland - półfinał Aleksandra Tocka The Voce of Poland - półfinał Aleksandra Tocka

Ola Tocka jest bez wątpienia wspaniałą artystką. Od samego początku IX edycji The Voice of Poland zachwycała jurorów swoim monumentalnym, jazzowym głosem i umiejętnościami. Warto przypomnieć, że uczyła śpiewu Roksanę Węgiel, która wygrała dziecięcą edycję tego programu.

The Voce of Poland - półfinał Aleksandra Tocka

Dzisiaj definitywnie zakończyła się jej przygoda z programem, ale na pewno nie zrezygnuje ze śpiewu. Jasło doczekało się kolejnej wielkiej artystki, która dopiero zaczyna poważną karierę. Będziemy śledzić jej postępy i na bieżąco Was o wszystkim informować.

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Iva
25 listopada, 2018 00:44

Olka jesteś super !!! Masz głos tej klasy, co Edyta Górniak, wszystko jeszcze przed tobą.

Lili
25 listopada, 2018 00:54

Cudowny głos, na pewno zrobi wielką karierę! Brawa za odwagę.