wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dni Jasła z Radiem Eska. Koncerty Ikarus Feel i Zakopower

opublikowano

Ostatni weekend czerwca to wielkie święto miasta Jasła. Z tej okazji w ramach Letniej Sceny Radia Eska na terenach MOSiR-u odbyły się koncerty wychowanków Jasielskiego Domu Kultury i zaproszonych gwiazd. Publiczność rozgrzał do czerwoności zespół Ikarus Feel, po którym zagrał długo wyczekiwany Sebastian Karpiel-Bułecka z zespołem Zakopower.

Pomimo deszczowego tygodnia pogoda na szczęście dopisała. Jaślanie mogli się bawić pod gołym niebem, świętując Dni Jasła i początek wakacji. Pomiędzy koncertami widownię zabawiał prowadzący Radia Eska organizując konkursy, w których można było wygrać różne gadżety. Organizator przygotował również kosze słodyczy dla zgromadzonej publiczności.

Organizatorami tegorocznych Dni Jasła było Radio Eska, Miasto Jasło oraz Jasielski Dom Kultury.

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
gyfggg
26 czerwca, 2023 13:56

Impreza dla jasielskich celebrytów co sobie fotki robili z zespołami a zwykły człowiek nie mógł normalnie wejść bez przeszukiwania przez prymitywów z ochrony.

Bolo
26 czerwca, 2023 15:07

Jakie miasto takie święto. Tu władza żyje w swoim własnym świecie, oderwanym od rzeczywistości zwykłych szarych mieszkańców. Chyba zapomnieli że to nasz głos w wyborach da im stołek na kolejne lata lub nie.

Ewelina
26 czerwca, 2023 09:39

Extra