wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dni Gminy Skołyszyn 2023. „Prozioki” znowu przyciągnęły tłumy!

opublikowano

W niedzielę 9 lipca na stadionie sportowym w Skołyszynie odbyły się Dni Gminy Skołyszyn 2023. Po raz kolejny „Prozioki” przyciągnęły tłumy łącząc w sobie tradycję, koncerty i świetną zabawą. W ciągu dnia prym wiodły stoiska z wyrobami Kół Gospodyń Wiejskich, a gwiazdą wieczoru był zespół Piersi.

Imprezę rozpoczęły występy laureatów XXX Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Skołyszynie oraz Ogniska Muzycznego Z Harklowej. Następnie na scenie koncertowej pojawiły się zespoły: Lisowianki, Hit Boyz (DISCO POLO), Tacy Sami (covery Lady Pank) i Lischola.

W oczekiwaniu na gwiazdę wieczoru można było odwiedzić stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, gdzie oprócz proziaków znalazły się domowe wypieki na słodko i słono, desery, przetwory i wiele innych przysmaków.

Na najmłodszych czekały dmuchańce i szereg innych atrakcji.

Organizatorem wydarzenia była Gmina Skołyszyn, Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa i Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Skołyszyn.

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments