Anima Creativa – obozy i warsztaty artystyczne

0
Anima Creativa - obozy i warsztaty artystyczne

Po ciężkim i nieustannie wydłużającym się okresie wytężonych przygotowań, nareszcie możemy oficjalnie zaprosić Was na… pierwszy kreatywny obóz artystyczny projektu Anima Creativa!

Już w lipcu (7-13.07.2019) będziemy mogli spotkać się w cudownym ośrodku Klub Mila Zegrzynek, jedynie 35 km od Warszawy i w ultrakreatywny sposób spędzić 7 wspólnych dni, wypełnionych po brzegi fantastycznymi atrakcjami dla Waszych artystycznych dusz (wł. „Anima Creativa”). 

Nasza wyjątkowa kadra, na czele której stoi Marlena Szpak, przygotowała dla Was bogatą ofertę warsztatów, które rozwiną Wasze talenty i zainteresowania, m.in. wokalne, wizualne i ruchowe, a także pomogą Wam zdobyć wiedzę jak z sukcesem wejść do fascynującego świata sztuki. Już w najbliższym czasie zaprezentujemy Wam szczegółowe informacje o warsztatach i sylwetki mentorów, którzy będą Wam pomagać w czasie warsztatów, tymczasem łapcie link do wstępnych zapisów. Viva la musica e viva l’arte!!!

https://forms.gle/DAmrcsXeY5LVzfVSA

PS: Po wypełnieniu formularza otrzymacie na maila szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa w obozach oraz załączoną umowę, regulamin obozów i kartę uczestnika. Jeśli będziecie mieli pytania, śmiało kontaktujcie się z nami w wiadomości prywatnej na fanpage’u!

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments