3 punkty dla Czarnych Jasło w ostatnim meczu domowym rundy jesiennej

0
JKS Czarni Jasło vs Start Rymanów

Drużyna JKS Czarni Jasło wygrała 3:0 ze Startem Rymanów w ostatnim meczu rozgrywanym na własnym obiekcie w rundzie jesiennej ligi okręgowej sezonu 2018/2019.

Czarni dominowali przez pełne 90 minut gry i nie oddali inicjatywy ani na chwilę. Już w 6 minucie gry Czarni wyszli na prowadzenie a strzelcem gola Kulig- 1:0. Czarni chcieli szybko podwyższyć wynik, lecz piłka niestety nie chciała wpaść po raz drugi do bramki gości.

Dopiero w 35 minucie gry, za sprawą Gabryela, Nasza drużyna podwyższa prowadzenie i mamy 2:0. W 38 minucie Musiał oddaje bardzo dobry strzał, lecz bramkarz gości nie daje się zaskoczyć i z dużym trudem broni strzał Naszego zawodnika. Do przerwy 2:0.

Druga odsłona gry to nadal bardzo dobra gra Naszej drużyny. Goście nielicznymi atakami próbowali zagrozić bramce strzeżonej przez Cyrana, lecz dobrze grająca obrona Czarnych nie dawała się zaskoczyć. Na duże pochwały zasługuje postawa Myśliwca, który w dzisiejszym meczu zagrał bezbłędnie, potwierdzając tym samym bardzo dobrą formę w rundzie jesiennej. W 60 minucie gry Kulig trafia w poprzeczkę, lecz minutę później piłka znajduje drogę do bramki gości i po strzale Gabryela mamy na tablicy wyników 3:0. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie a Czarni kontynuują bardzo dobrą passę i dopisują kolejne 3 punkty do swojego konta.

JKS Czarni 1910 Jasło- Start Rymanów 3:0 (2:0)