wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Żywa szopka w stajni HUZAR w Jaśle

Zamiast do galerii na zakupy to zapraszamy tutaj do nas i myślę, że fajnie spędzimy razem czas!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dzisiaj, 22 grudnia, w Ośrodku Jazdy Konnej HUZAR na osiedlu Kaczorowy w Jaśle odbyła się pierwsza inscenizacja żywej bożonarodzeniowej szopki. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie atrakcyjne było dla małych dzieci, które mogły zobaczyć i pogłaskać zwierzęta.

Żywą szopkę zorganizowali w swojej stajni Joanna i Bogdan Śliż – Razem z mężem i całą stajnią Huzar organizujemy po raz pierwszy żywą szopkę. Chcielibyśmy bardzo, aby stało się to takim wydarzeniem, które będzie co roku tutaj przed świętami u nas na stajni. Chcieliśmy zorganizować takie coś już od bardzo dawna, ale zawsze brakowało nam czasu. Mamy wiele imprez dla dzieci, zwłaszcza dla dzieci tutaj u nas na stajni. Chcemy aby te dzieci wyszły z domów, aby zostawiły komputery, telefony, telewizory tam w domku, a przychodziły do nas i spędzały czas ze sobą, rozmawiały ze sobą, spędzały czas ze zwierzętami.

Troszkę chcemy wrócić do tradycji, do takiego dawnego czasu kiedy ludzie rozmawiają ze sobą twarzą w twarz, a nie przez telefon. Kiedy możemy planować wspólnie spędzony czas, kiedy wspólnie możemy się pobawić i pośmiać

mówili Joanna i Bogdan Śliż z Ośrodka Jazdy Konnej HUZAR w Jaśle

Myślę, że nasza stajnia jest takim ciepłym miejscem, gdzie właśnie pilnujemy tego, aby każdy się wspierał, aby każdy sobie pomagał, przyjaźnił się. Czy to małe dziecko, czy dorosły człowiek przychodzi tutaj na jazdę, to zawsze się wspierają, pomagają i myślę, że to jest naszą perełką tutaj, bo bardzo tego pilnujemy.

Ta żywa szopka jest powrotem do tradycji, gdzie możemy pooglądać zwierzaczki, gdzie wspólnie spędzimy czas i zatrzymujemy się przed tym zwariowanym okresem  świątecznym.

Zamiast do galerii na zakupy to zapraszamy tutaj do nas i myślę, że fajnie spędzimy razem czas!

Mamy nadzieję, że to wydarzenie na stałe wpisze się w bożonarodzeniową tradycję Jasła.

- Reklama -

Podobne artykuły

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Issadur
23 grudnia, 2023 02:28

Super pomysł i bardzo fajni organizatorzy. Czuć magię świąt!!!

Martha Y
23 grudnia, 2023 02:42

Świetna sprawa ale słabo rozpropagowana. Nic o tym nie wiedzieliśmy..🤔

Wiki
23 grudnia, 2023 13:06

Dziewczyny przepięknie kolędowały 😍

Ala
26 grudnia, 2023 21:37

Jak wspaniale dobrana Maryja!!! I to urocze dzieciątko Jezus!!! Aż miło się patrzy na tą świętą rodzinę

Całuski
23 grudnia, 2023 15:36

comment image

Andrzej Lechowski
24 grudnia, 2023 04:27

Brawo Organizatorzy. „Dobro i miłość w Waszych sercach zamieszka kiedy będzie odblokowana z elektrycznego pastucha nad Wisłoką ścieżka”.

- Reklama -

Ostatnie artykuły