wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zwyrodnialec usłyszy wyrok 20 lutego

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dobiega końca proces zwyrodnialca z miejscowości Zarzecze w pow. jasielskim, który przyczynił się do okrutnej śmierci psa. 

Zamarzniętego psa znaleźli inspektorzy OTOZ ANIMALS JASŁO w lutym 2018 r. Pies był przywiązany na łańcuchu, nie przeżył kolejnej mroźnej nocy, umierał w męczarniach. Jak się okazało zamarznięte ciało od kilku dni leżało w budzie, bo właściciel czekał aż mróz puści i będzie łatwiej go zakopać. Pies nigdy nie był spuszczany, nie miał dostępu do wody. Na kilkunastostopniowym mrozie został skazany na śmierć w męczarniach.

Dokumentacja fotograficzna zdarzenia znajduje się na profilu Facebook-owym OTOZ ANIMALS JASŁO – ostrzegamy przed drastycznymi zdjęciami.

Cała gmina, a także wszyscy mieszkańcy powiatu jasielskiego byli wstrząśnięci tą tragedią. 20 lutego zapadnie wyrok wobec zwyrodnialca. Rozprawa odbędzie się w Sądzie Rejonowym w Jaśle. Pies umarł z głową wystawioną z budy, czekając na ludzką litość.

Mamy nadzieję, że zapadnie surowy wyrok i będzie to przykład dla innych zwyrodnialców. Nagłaśnianie takich spraw jest bardzo ważne, żeby potencjalni zwyrodnialcy dwa razy się zastanowili nad swoimi czynami.

Informację otrzymaliśmy od naszej czytelniczki – red.

- Reklama -

Podobne artykuły

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tylda
15 lutego, 2019 19:49

Trzeba byc totalnym sku… nie wyobrazam sobie jak ta psina cierpiala.

Cxxd
15 lutego, 2019 19:51

Zamknac gnoja!

łodyniec
16 lutego, 2019 04:39

Artykol pełen mowy nienawisci. Pies zdechl bo byl chory i stary. W mrozie umiera sie lekko ,nie w meczarniach ! Poczytajcie wypowiedzi alpinistow lemingi ! Za wyzywanie od zwyrodnialcow ,facet powinien was zaskarzyc ! Pies zdechl sam w budzie ,nikt go nie zabil . Psy zdychaly i zdychac beda przy budach ,to normalne lemingi .

Zoła
16 lutego, 2019 17:37
Odpowiedź na  łodyniec

Ty sobie słownik kup zanim się zaczniesz wypowiadać publicznie. „Ludzie” o twojej mentalności powinni nie mieć dostępu do cywilizacji.

Pituś
15 lutego, 2019 20:42

Na pewno nie „wszyscy mieszkańcy powiatu…” Ludzie cierpią, głodni, chorzy, bezdomni a tutaj poerdo.enie o kundlu. Owszem to nie powinno się wydarzyć, ale są sprawy ważne i ważniejsze!!!

Janko
16 lutego, 2019 12:44
Odpowiedź na  Pituś

Pitus jak człowiek głodny i wgl to do roboty niech się weźmie ma wybór taki pies go nie ma jak by na łańcuchu nie był to by na pewno lepsze schronienie znalazł za takie coś powinny być zdjęcia dodawane tych osób i dobrze karane a tu się skończy na zawiasach lub grzywnej bo trochę nagłośnione a tak to by było zamiecione pod dywan

- Reklama -

Ostatnie artykuły