wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Znany jasielski restaurator uczestnikiem „Bitwy o gości” na antenie TVN

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

„Bitwa o gości” to nowy program emitowany w niedzielę o godzinie 17:30 przez telewizję TVN . Jest to polska wersja popularnego w Wielkiej Brytanii programu ‘Four in a Bed’.

Uczestnikami są właściciele hoteli i pensjonatów, którzy odwiedzają nawzajem swoje obiekty i oceniają je.  W każdym odcinku „Bitwy o gości” o zwycięstwo walczyć będą 4 różne obiekty.  Każdy z uczestników spędza dobę u konkurenta i płaci za pobyt tyle, ile uważa za stosowne. Na koniec zostaje wyłoniony zwycięzca – pensjonat, który otrzymał najwyższy procent faktycznie pobieranej za pobyt kwoty.

Uczestnikiem jednego z odcinków „Bitwy o gości” będą państwo Grzegorz i Katarzyna Schabińscy – jasielcy przedsiębiorcy, restauratorzy i hotelarze. Nie będzie to telewizyjny debiut jaślan.

W 2013 r. państwo Grzegorz i Katarzyna Schabińscy wystąpili w „Kuchennych rewolucjach” TVN. Wtedy to hotelowa restauracja “Perła” w Jaśle została przemianowana za namową Magdy Gessler na “U Schabińskiej”. W menu królować zaczęły klasyczne, uwielbiane przez Polaków schabowe.

Odcinek „Bitwy o gości” z udziałem jaślan zostanie wyemitowany w niedzielę 8 października 2023 o godzinie 17:30.

- Reklama -

Podobne artykuły

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ana
6 października, 2023 21:31

Ciekawe czy swoim pracownikom w końcu pieniadze wyplaca na czas czy dalej z kilku miesięcznym opóźnieniem ta pożal się Boże „gwiazda”

Matrux
6 października, 2023 14:04

Już nie by sobie darował na pewno będzie miły itp wobec drugiej osoby szkoda ze prawdziwej prawdy nie pokaże

Agg
6 października, 2023 14:22
Odpowiedź na  Matrux

A jaka jest „prawdziwa prawda”?

Yogi
6 października, 2023 21:28

Jacy oni Jasielscy. Spasione przybłędy i przekręty

Renia
16 marca, 2024 06:58

Burak

- Reklama -

Ostatnie artykuły