wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Znamy zwycięzców IV edycji Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

1459 głosów oddano na projekty zgłoszone do czwartej edycji Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego. Największą liczbę głosów w kategorii projektów inwestycyjnych zdobył projekt „Zabawa bez barier! Muzyczno-integracyjny plac zabaw dla dzieci”, a w kategorii projektów nieinwestycyjnych  projekt „Jasło aktywne i zdrowe! Warsztaty kulinarne i kreatywne animacje dla każdego”. Realizacja tych projektów, których łączna wartość wynosi 483 tys. zł, nastąpi w przyszłym roku.

W tegorocznej edycji zgłoszono 7 projektów: 4 inwestycyjne i 3 nieinwestycyjnie. Głosowanie w formie elektronicznej i papierowej trwało od 6 września do 25 października. W tym roku głosowanie (papierowe) odbyło się również oprócz w budynku Urzędu Miasta w Jaśle, w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle, na terenie miejskich szkół podstawowych oraz w domach osiedlowych.

Mieszkańcom, którzy zaangażowali się w przygotowanie projektów, jak również i tym, którzy wzięli udział w głosowaniu serdecznie dziękujemy!

Jasielski Budżet Obywatelski - zbiorcze wyniki głosowania

Szczegółowe zestawienie liczby głosów oddanych na poszczególne projekty:

Projekt nr 1. Zabawa bez barier! Muzyczno-integracyjny plac zabaw dla dzieci na terenie Zespołu Szkół Miejskich nr 3 przy ul. Szkolnej 38

Projekt nr 2. Książki przez całą dobę – książkomat dla mieszkańców Jasła

Projekt nr 3. Szczęśliwy pies – zadowolony pies. Modernizacja wybiegu dla psów przy ul. M. Konopnickiej w Jaśle

Projekt nr 4. Ławeczki dla mam karmiących piersią

Projekt nr  5. Jasło aktywne i zdrowe! Warsztaty kulinarne i kreatywne animacje dla każdego

Projekt nr  6.Razem po więcej – Jasielskie spotkania muzyczne

Projekt nr 7. Uważność w rodzicielstwie i edukacji – joga dla dzieci i dorosłych

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Staszek
4 listopada, 2021 19:51

Coraz lepsze pomysły mamy kreatywnych mieszkańców. Najbardziej podoba mi się pomysł książkomatu. Ciekawe jakie było by zainteresowanie i ile osób czyta jeszcze książki. A czytelnictwo należy propagować i w tym jest także rola miasta!

Kaja
6 listopada, 2021 09:33

Fajnie że rozbudują plac zabaw tylko najpierw trzeba to bydło czyli nowoczesną młodzież upilnować bo niszczą co popadnie.

- Reklama -

Ostatnie artykuły