wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielsielska policja zatrzymała mężczyznę, który przywłaszczył sobie zawartość znalezionego portfela

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci zatrzymali 27-latka, który przywłaszczył sobie znaleziony przy sklepie portfel i opróżnił go z gotówki. Za popełnione przestępstwo stanie przed sądem. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, około godz. 18, przy sklepie spożywczym w Warzycach. Interweniujący policjanci ustalili, że 75-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, najprawdopodobniej zgubiła portfel wsiadając do samochodu. W drodze do domu zorientowała się, że nie posiada portfela, w którym znajdowały się dokumenty oraz spora kwota pieniędzy. Mimo szybkiego powrotu na parking, pokrzywdzonej nie udało się odnaleźć zagubionej rzeczy dlatego zawiadomiła Policję.  

Funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego zebrali niezbędne informacje dzięki czemu szybko wpadli na trop potencjalnego sprawcy. Po kilkudziesięciu minutach podejrzewanego mężczyznę zatrzymali na terenie Jasła. W trakcie interwencji zatrzymany 27-latek dobrowolnie oddał policjantom przywłaszczone pieniądze i wskazał miejsce, gdzie wyrzucił portfel z dokumentami. 

27-latek trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia. Przyznał się do popełnionego przestępstwa. O jego losie zadecyduje sąd. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły